Politechnika Poznańska

Centrum Praktyk i Karier
Studentów i Absolwentów

    English version
Menu
Kontakt
Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku
w godzinach 7:30 - 15:00

ul. Piotrowo 3, pok. 327
(budynek z zegarem)
61-138 Poznań
tel 048 61 6652010
fax 048 61 6652770
cpk@put.poznan.pl
Era Inżyniera
www.ei.put.poznan.pl
Wiedza dla gospodarki
http://www.wdg.put.poznan.pl/
KGOW
http://kgow.put.poznan.pl/
Oferty Ernst & Young

Partnerzy
Wojewódzki Urząd Pracy
w Poznaniu
Wojewódzki Urząd Pracy


www.fundacjapp.poznan.pl

www.afera.com.pl

karieria.com.pl

globaltalents.pl

Praca Poznań

Akademia Alana Bita

Księgarnia Między Słowami

Stowarzyszenie Studentów z Niepełnosprawnościami Politechniki Poznańskiej 'Nieprzeciętni'

Job-Tech.pl
 
Galeria
XII EDYCJA TARGÓW PRACY ZAKOŃCZONA
31-03-2008 (aktualizacja 20-05-2010)


W dniach 18 i 19 marca 2008 w godzinach 9.00-16.00 W Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbyły się po raz dwunasty Targi Pracy, organizowane przez koło naukowe Centrum Promocji Inżynierów we współpracy z Kołem Naukowym Studentów Architektury.

ednia edycja targów cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony studentów, jak i wystawców. W tym roku akademickim wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiono rozplanować targi na dwa dni. Pozwoliło to na uczestnictwo większej liczby firm oraz na dotarcie do odpowiedniej grupy studentów.
Ideą Targów Pracy było stworzenie Studentom i Absolwentom możliwości bezpośredniego kontaktu z przyszłym pracodawcą. Była to także szansa dla młodych ludzi oraz ich potencjalnych pracodawców do konfrontacji wzajemnych wymagań i oczekiwań. Targi Pracy miały za zadanie pomóc Wam w wyborze ścieżki kariery zawodowej, w znalezieniu odpowiednich praktyk, stażu, czy stałej pracy. Również dla pracodawców, poszukujących młodych i zdolnych inżynierów, była to niepowtarzalna okazja na spotkanie i promocję. Prezentowały się m.in. firmy: Skanska S.A., Grupa Sygnity, Tebodin SAP-Projekt Sp. z o. o., Bridgestone Poznań Spółka z o.o., PBG S.A., Volkswagen Poznań. Sp. z o.o., DECORA.


Nasze Biuro Karier przeprowadziło warsztaty: „STEP BY STEP, czyli początki kariery zawodowej”. Dzięki nim studenci mogli dowiedzieć się czym jest EUROPASS, jak poprawnie napisać CV i list motywacyjny, jak pomyślnie przejść przez proces rekrutacyjny oraz czym się różni umowa o dzieło od umowy zlecenia.


Na zakończenie XII Targów Pracy odbyło się losowanie laptopa.
    Copyright © 2004-2008  cpk.put.poznan.pl, All rights reserved Strona stworzona przez CZSK PP