Politechnika Poznańska

Centrum Praktyk i Karier
Studentów i Absolwentów

    English version
Menu
Kontakt
Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku
w godzinach 7:30 - 15:00

ul. Kórnicka 5 (DS nr 3), p. 37
61-132 Poznań
tel 048 61 6652010
fax 048 61 6652770
cpk@put.poznan.pl
Era Inżyniera
www.ei.put.poznan.pl
Wiedza dla gospodarki
http://www.wdg.put.poznan.pl/
KGOW
http://kgow.put.poznan.pl/
Oferty Ernst & Young

Partnerzy
Wojewódzki Urząd Pracy
w Poznaniu
Wojewódzki Urząd Pracy


www.fundacjapp.poznan.pl

www.afera.com.pl

karieria.com.pl

globaltalents.pl

Praca Poznań

Akademia Alana Bita

Księgarnia Między Słowami

Stowarzyszenie Studentów z Niepełnosprawnościami Politechniki Poznańskiej 'Nieprzeciętni'

Job-Tech.pl
 
Informator o firmach
Lista firm - praktyki
25-05-2010 (aktualizacja 25-05-2010)




POROZUMIENIA W SPRAWIE PRAKTYK – FIRMY W POZNANIU

1. AREA Poznań
2. ATOM PC
3. B&R Automatyka Przemysłowa
4. Buhck Recycling Sp. z o.o.
5. Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw
6. CM Marian Czyżak
7. Coyote Poznań
8. East Adviser
9. Emax
10. Guliwer Exchange
11. GlaxoSmithKline
12. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
13. Instytut Obróbki Plastycznej
14. Infocentrum Sp. z o.o.
15. Instalacje HTS Sp. z o.o.
16. Instytut Włókien Naturalnych
17. Instytut Pojazdów Szynowych TABOR
18. IP Systems
19. Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.
20. Lukas Przedsiębiorstwo Handlowe
21. Mikronika
22. O.K. Medical Systems Sp. z o.o.
23. Promag S.A.
24. PKP Cargo
25. PTK Centertel Sp. z o.o.
26. Serwis AKPiA
27. Tyre 24
28. Up Great Systemy Komputerowe Sp. z o.o.
29. Unimetal
30. Urząd Marszałkowski
31. Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o.
32. Wojewódzki Urząd Pracy
33. Winuel S.A.

POROZUMIENIA W SPRAWIE PRAKTYK – OKOLICE POZNANIA I INNE MIASTA

1. Atrom (Ostrów Wlkp.)
2. P.P.H.U. „A-LIMA-BIS” Sp. z o.o.(Środa Wlkp.)
3. PAIP Altech Sp. z o.o. (Konin)
4. Aga Light Centrum (Ożarów Mazowiecki)
5. Baza Paliw nr 1 w Koluszkach
6. Condix S.A. (Sady)
7. DFDS Transport Sp. z o.o. (Pruszków)
8. Decora S.A. (Środa Wlkp.)
9. Elektrownie Wodne Słupsk
10. Faurecia Gorzów Sp. z o.o.
11. Huta Szkła „Sieraków” S.A.
12. Hammer Sp. z o.o. (Tarnowo Podgórne)
13. Instytut Lotnictwa (Warszawa)
14. Kuehne+Nagel Sp. z o.o. (Gądki)
15. Mahle Polska Sp. z o.o. (Krotoszyn)
16. MOL Sp. z o.o. (Suchy Las)
17. Panopa Logistic
18. PBG S.A. (Wysogotowo)
19. Plandex S.C. (Stęszew)
20. PKP Linie Hutnicze Szerokotorowe Sp. z o.o. (Zamość)
21. Raben Polska Sp. z o.o.
22. Rexam Szkło Gostyń S.A.
23. 23. Rywal-RHC Sp. z o.o. (Warszawa, oddz. w Toruniu)
24. Rohlig Sp. z o.o. (Piaseczno)
25. Solaria Bus&Coach Sp. z o.o.(Bolechowo)
26. Spółdzielnia Mleczarska Gostyń
27. Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.
28. TP S.A. (Warszawa, oddział?)
29. Wavin Metalplast Buk
30. Zakłady Chemiczne Luboń Sp. z o.o.
31. Zakład Energetyczny Płock
32. Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe „KOMBUS” Sp. Z o.o, z siedzibą w Czołowie
33. Schenker Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym,
34. Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o.Kalisz



    Copyright © 2004-2008  cpk.put.poznan.pl, All rights reserved Strona stworzona przez CZSK PP