Politechnika Poznańska

Centrum Praktyk i Karier
Studentów i Absolwentów

    English version
Menu
Kontakt
Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku
w godzinach 7:30 - 15:00

ul. Piotrowo 3, pok. 327
(budynek z zegarem)
61-138 Poznań
tel 048 61 6652010
fax 048 61 6652770
cpk@put.poznan.pl
Era Inżyniera
www.ei.put.poznan.pl
Wiedza dla gospodarki
http://www.wdg.put.poznan.pl/
KGOW
http://kgow.put.poznan.pl/
Oferty Ernst & Young

Partnerzy
Wojewódzki Urząd Pracy
w Poznaniu
Wojewódzki Urząd Pracy


www.fundacjapp.poznan.pl

www.afera.com.pl

karieria.com.pl

globaltalents.pl

Praca Poznań

Akademia Alana Bita

Księgarnia Między Słowami

Stowarzyszenie Studentów z Niepełnosprawnościami Politechniki Poznańskiej 'Nieprzeciętni'

Job-Tech.pl
 
Informator o firmach
PRACA DLA STUDENTÓW I ABSOWENTÓW
05-01-2006 (aktualizacja 14-05-2010)
Aktualnie firma RINF pilnie poszukuje absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów o kierunkach związanych z informatyką, telekomunikacją, elektroniką, matematyką, fizyką, chemią i in. do pracy na stanowiskach: administrator; programista jednego lub kilku języków – C, C++, J2SE, J2ME, J2EE, Python, Perl, Visual C#, PL/SQL, inne; konsultant; koordynator projektów; tester oprogramowania telefonów komórkowych- specjalista ds. UMTS.

RINF Sp. z o.o. jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, z siedzibą główną we Wrocławiu, posiadającą 13 regionalnych oddziałów w Polsce, m.in. w Poznaniu. W 2003 roku została ona wyodrębniona ze struktur firmy Tantum Centrum Kompetencyjne (firma doradcza i szkoleniowa, powstała w 2001 roku) i od tego czasu działa na polskim i zagranicznym rynku jako niezależny podmiot. RINF został powołany do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi business to business. Dostarcza efektywne rozwiązania informatyczne i doradza w zakresie zarządzania i integracji systemów informacznych i teleinformatycznych.

Obecnie naszą silną stroną i tym, czym się w głównej mierze zajmujemy, jest outsourcing kadrowy. W tym obszarze jesteśmy firmą doświadczoną z silną pozycją wśród konkurencji. W ramach tego obszaru działalności pozyskujemy najlepszych specjalistów z poszczególnych dziedzin IT, a te doświadczenia pozwalają nam budować zespoły projektowe w ramach naszych struktur.

W ramach rozwoju firmy i bazując na doświadczeniach, które zdobyliśmy w obszarze outsourcingu kadrowego, tworzymy własne centrum programistyczne. Ze względu na dobrą znajomość rynku usług informatycznych i współpracę z wieloma specjalistami o różnorodnych umiejętność nasza firma jest w stanie zapewnić obsługę pełnego procesu związanego z produkcją oprogramowania. RINF poprzez stałą współpracę z firmą Tantum dba o stałe podnoszenie kwalifikacji osób z nią współpracujących poprzez pakiet szkoleń dostosowanych do aktualnych potrzeb naszych pracowników.


Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres poznan@rinf.pl lub kontakt telefoniczny po numerami: 697 12 20 10 lub (061) 853 73 09.
    Copyright © 2004-2008  cpk.put.poznan.pl, All rights reserved Strona stworzona przez CZSK PP