Politechnika Poznańska

Centrum Praktyk i Karier
Studentów i Absolwentów

    English version
Menu
Kontakt
Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku
w godzinach 7:30 - 15:00

ul. Piotrowo 3, pok. 327
(budynek z zegarem)
61-138 Poznań
tel 048 61 6652010
fax 048 61 6652770
cpk@put.poznan.pl
Era Inżyniera
www.ei.put.poznan.pl
Wiedza dla gospodarki
http://www.wdg.put.poznan.pl/
KGOW
http://kgow.put.poznan.pl/
Oferty Ernst & Young

Partnerzy
Wojewódzki Urząd Pracy
w Poznaniu
Wojewódzki Urząd Pracy


www.fundacjapp.poznan.pl

www.afera.com.pl

karieria.com.pl

globaltalents.pl

Praca Poznań

Akademia Alana Bita

Księgarnia Między Słowami

Stowarzyszenie Studentów z Niepełnosprawnościami Politechniki Poznańskiej 'Nieprzeciętni'

Job-Tech.pl
 
Informator o firmach
GREAT OPPORTUNITY FOR STUDENTS AND RECENT GRADUATES
12-01-2006 (aktualizacja 14-05-2010)


Jako jedna z wiodących globalnych firm produkujących opakowania konsumenckie dostarczamy rozwiązania w zakresie opakowań dla najbardziej prestiżowych marek produktów na świecie. Dzięki lokalizacji naszych zakładów w całej Europie, Azji i obu Amerykach oraz dzięki wiedzy, kreatywności oraz doświadczeniu naszych pracowników mamy doskonałe zasoby, aby spełnić wymagania naszych klientów. Weź udział w Programie dla Absolwentów i zostań częścią naszej organizacji.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji jednego z wiodących producentów szkła opakowaniowego w Europie. Posiadamy 13 hut szkła zlokalizowanych w Centralnej i Północnej Europie. Jesteśmy liderem w zastosowaniu nowych technologii dekoracyjnych w szkle – ostatnio wprowadziliśmy pierwszą powlekaną butelkę dla firmy Orangina, aby promować jej nowe produkty Orangina Fire i Orangina Ice.

Dołącz do nas – do naszego sektora szkła opakowaniowego w Centralnej i Północnej Europie. Zdobędziesz doświadczenie w każdej dziedzinie naszego biznesu, poczynając od zrozumienia głównych procesów i planowania produkcji, aż do utrzymania ruchu. Pracując w różnych działach produkcyjnych jednej z naszych hut szkła będziesz mógł oczekiwać szkolenia na światowym poziomie, możliwości rozwoju zawodowego oraz szybkiego poszerzania zakresu odpowiedzialności.

Od kandydatów oczekujemy dyplomu w zakresie Inżynierii, Zarządzania Produkcją lub Zarządzania Procesami oraz dobrego rozumienia procesów produkcyjnych zdobytego w czasie praktyk studenckich w działach produkcji. Kandydaci powinni również odznaczać się dobrymi umiejętnościami analitycznymi, biegłą znajomością języka angielskiego i polskiego oraz otwartością na zmiany.

Możesz zapytać któregoś z naszych obecnych lub byłych Absolwentów o możliwości rozwoju zawodowego w Rexam, a powiedzą Ci, że są one niezwykle motywujące. Oferujemy Ci wsparcie i wszelką pomoc oraz ciekawe środowisko pracy. Pracuj dla Rexam i pokaż nam swój potencjał.

Mamy również kilka innych ciekawych ofert dla Absolwentów w całej Europie. Aby dowiedzieć się więcej o jakimkolwiek z tych stanowisk odwiedź naszą stronę internetową www.rexam.com/graduates
    Copyright © 2004-2008  cpk.put.poznan.pl, All rights reserved Strona stworzona przez CZSK PP