Ewidencja porozumień

Poniżej znajdziesz listę przedsiębiorstw i organizacji, które podpisały porozumienie z Politechniką Poznańską.
# a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u w v y z x
#
137 Architekci Projektanci Jan Sukiennik
2 Handle Polen Sp. z o. o.
3GNS Sp. z o.o. Sp. komandytowa (Play)
3YOURMIND GmbH
4 Light
a
A. KAYSER Automotive Systems Polska Sp. z o.o.
AB System Bogumił Andrzejewski
ABC LOGISTIC SP. z o.o.
AD ART-PROJEKT PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA mgr inż. arch. Anna Skrobiranda
ADM SZAMOTUŁY
AE Group Polska sp. z o.o.
AF SEARCH & SELECTION Agnieszka Drzewiecka
AK Sp. z o.o.
AKANTUS Pracownia projektowa
AKON Projektowanie Konstrukcyjne Starzecka Schreyner Rutnicki Spółka Jawna
AKPRO Biuro Inżynieryjno-Projektowe
AKTE Sp. z o.o.o
ALLMAR specj. automatyka przemysłowa mgr inż. Ryszard Mańkowski
AMBRO Logistics Sp. z o.o.
ANWIS A.G. Wiśniewscy S.J.
AP Edukacja Sp. z o.o.
AP-GAZ Sp. z o.o.
APA ARCHES sp. z o.o. sp.k.
APEK Andrzej Strzelczak
APPSMASTERS Andrzej Dudek
APPUNITE Sp. z o. o.
AQUANET S.A.
ARCUSEM ul. Tulipanowa 2, Tarnowo Podgórne 62-080
ARKUS & ROMET GROUP Sp z o.o. Zakład w Jastrowiu
AROT POLSKA Sp. z o.o.
AS4YOU Piotr Marciniak
ASEL Automatyka Elektrotechnika
ASTAT LOGISTYKA Sp. z o.o.
ASTAT Sp. z o.o.
ASTOR Sp. z o.o.
ASTOR-Infel S.C. z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim
ATANER Sp. z o. o.
ATI Intergrated Solutions Sp. z o.o.
AUTO CZĘŚCI - CAR SERVICE DARIUSZ MARCINIAK
AVIVA XXII Oddział w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu
AZVI Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
Abacus Marketing Solutions
Abaris Projekt Sp. z o.o.
AbiLine Sp. z o.o.
Adept Software Wojciech Świtka Sp. J.
Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Agencja Multimedialna „eCreo”
Agora S.A.
Airoptic sp. z o.o.
Akademia Pasywna Sp.z o.o.
Albeco Sp. z o.o.
Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
Alliance Technology Polska Sp. z o.o.
Aluplast Sp. z o.o.
American Systems Sp. z o.o.
Amwin Sp. z o.o. Sp. k.
Andre Abrasive Articles
Ankieta Potentialpark
Anwil S.A.
Apartdom Sp. z o.o.
Apator Powogaz S.A.
Apollogic Sp. z o.o.
Appchance s.c.
Apptension Sp. z o.o.
Apzumi Sp. z o.o. sp.k.
Aqua s.a.
Aquabellis Sp. z o.o.
Aramir Sp. J.
Arcan S.C. W. Kałużny i M. Kałużna
Arche Plan Tomasz Szmyt
Archi-Projekt Sp. z o.o.
Ardagh Glass S.A.
Aret Andrzej Roszkiewicz
Argenton Arkadiusz Margielewski
ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.
Art Nova Pracownia Projektowa
Asgard Sp. z o.o.
Asket Roman Długi
Atom - PC Niedziela, Bosko Sp. z o.o.
August Kuhfuss Sp. z o.o.
Automatyka Przemysłowa Józef Bochen
Avanti - Tools Sp. z o.o.
Avrio Media Sp. z o.o.
Aztec International S.A.
abcakademia
archidrog PRACOWNIA PROJEKTOWA Witold Orczyński
b
B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
B-Mind Krzysztof Cieślak
B.H.P. Usługi, Szkolenia Pracownicze Tadeusz Kosmaczewski
B2 INTERNET Michał Lenkiewicz
BARTOSZ CIELUCH
BBF Sp. z o.o.
BBH BIOTECH POLSKA Sp. z o.o.
BERBER Mateusz Marczewski
BETONIARSTWO Smirnow Sp. J.
BHP - PPOŻ Zakład Szkolenia
BHP Trans Wojciech Walczak
BIM M. R. Borkowski Sp. J.
BM-S.C
BMM Sp. z o.o.
BOOMGAARDEN MEDIEN Sp. z o.o.
BOSIP BIURO OPROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYZACJI PRZEDSIĘBIORSTW Sp. z o.o.
BOŃKOWSCY AUTO Sp. z o. o. SPK
BPW Energotelprojekt Sp. z o.o.
BRAND2BRAND Mateusz Sobiech
BSC Drukarnia Opakowań S. A.
BT Poznań Sp. zo.o.
BUD-GAZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o.
BUDIMPEX IT S.C. Adam Maciejewski, Marcin Maciejewski
BUHCK RECYCLING sp. z o.o.
BUILDgreen Design Sp. z o.o.
Badawaczo - Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki MIKRONIKA
Bama Polska Sp. z o.o.
Bank BGŻ S.A. Oddział Włocławek
Bank Pekao S.A.
Bank Zachodni WBK S.A.
Bartels Polska Sp. z o.o.
Bau-Technik Sp. z o.o. Sp. k.
Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.
BeOne Sp. z o.o.
Bednarek Transport Sp. z o.o.
Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.
Bemo Motors Sp. z o.o.
Berdychowski Sp. J.
Berker Polska Sp. z o.o.
Bero sp. z o.o.
Bertelsmann Media Sp. z o.o.
Better Logistics Sp. z o.o.
Beyond.pl Sp. z o.o.
BiB Systems Sp. z o.o.
Bilbo Sp. z o.o.
Biofarm Sp. z o.o.
Biuro Inżynierskie 4p Paweł Szymański
Biuro Konstrukcyjno - Konsultacyjne GAJ
Biuro Obsługi Architektonicznej "ARCHI-GRAF" Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Inwestycji MILITARY PROJECT Sp. z o.o. Sp. k.
Biuro Projektowe COMPROJ Jakub Kliś
Biuro Projektów Architektonicznych FORMAT
Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o. o.
Biuro Projektów TRASA
Biuro Rachunkowe Anna Tasiemska
Biuro Rachunkowe Barbara Zachwieja
Biuro Studiów i Projektów Energetycznych "ENERGOPROJEKT POZNAN" S.A.
Biuro Usług Budowlanych FA-BUD
Biuro Usług Specjalistycznych Placówka szkoleniowa Jerzy Muszyński
Biuro rozliczeniowe
Blastrac Poland Sp. z o.o.
Blue Energy sp. z o.o.
Blue Sky Travel Sp. z o.o.
Bolsius Polska Sp. z o.o.
Bomilla Sp. z o.o.
Borbis Media Damin Borsuk
Botsped Sp.j.
Brenntag Polska Sp. z o.o.
Bridgestone Poznań Sp. z o.o.
Bud-Rim Obsługa Inwestycji Budowlanych Romana Brzozowska
BudSoft Sp. z o.o.
Building Tower Sp. z o.o.
Buildings & Panels Engineering Consultancy Sp. z o.o.
Business Consulting Center Sp. z o.o.
c
C2R Agencja Interaktywna
CAT TRAFFIC Sp. z o.o.
CECH STOLARZY SWARZĘDZKICH
CERMUR PPHU Sp. J. W. Kaniewski, J. Pawlicki
CID LINES Sp z o.o.
CKZ i OSK New Way sp. z o.o.
CLASS POLSKA Sp. z o.o.
CLJ Centrum Logistyczne
CM Marian Czyżak
CMX Park 2 Sp. z o.o.
CNC Projektowanie i Budowa Maszyn Adam Furmanek
CNH Industrial Kutno Sp. z o.o.
COM40 Sp. z o.o. Sp.k.
COMARCH S.A.
CONDIX S.A.
CORRECT
CPC24.PL
CUBE Systems
Caliper Sp. z o.o.
Capitalpro Sp. z o.o.
Carlsberg Shared Services Sp. z o.o.
Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw
Centrum Aktywnej Rekreacji Aleksander Okoński
Centrum Badawczo - Rozwojowe PALAB Sp. z o.o.
Centrum Nowoczesnej Prefabrykacji Sp. z o.o.
Centrum Praktyk i Karier Studentów i Absolwentów Politechniki Poznańskiej
Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o.
Centrum projektowo-obliczeniowe CENTINO - Krzysztof Nadolny
Chameleon Outsourcing Jan Kosmala
Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. sp.k.
City-MED NZOZ dla Szkół Wyższych Podstawowa Opieka Zdrowotna
Clar System S.A.
Claudi - Dariusz Maćkowiak
Cofely Services Sp. z o.o.
Cognifide Polska Sp. z o.o.
Cognisoft Jacek Frankowski
Colas Polska Sp. z o.o.
Consdata Sp.z o.o.
Contman Sp. z o.o.
Convert PL Sp. z o.o.
Coyote
Creaton Polska Sp. z o.o.
Crystal Inc. Sp. z o.o.
Curulis
d
D-ENERGIA Sp. z o.o.
DAC Software Polska Sp. z o.o.
DALTRANS Henryk Dalaszyński Sp.j.
DAW-MAG Piotr Wysocki Rymarstwo - Siodlarstwo
DCF Dotacje - Consulting - Finanse sp. z o.o.
DE-TECH ELŻBIETA DOBIEŻYN
DELPHI Poland S.A. Oddział w Ostrowie Wielkopolskim
DFDS Transport Sp. z o.o.
DGT-NC Radosław Paszkiewicz, Wojciech Ptaszyński Sp. j.
DIF Sp. z o.o.
DOMAR S.A.
DOMO-Meble Sp. z o.o.
DPI STUDIO GRAFICZNE Piotr Derda
DRAWER PPHU
DSL s.c. Katarzyna i Tomasz Szymkowiak
DT Swiss Polska
Decora S.A.
Dekspol P.P.H.
Democo Poland Sp. z o.o.
Dendro-Poland Ltd. Sp. z o. o.
Designcity Paweł Szymański
DieVision Polska Sp. z o.o.
Dla pracodawcy
Dla studenta
Dolnośląskie Surowce Skalne Spółka Akcyjna
Dom Pomocy Społecznej
DomData AG Sp. z o.o.
Dora Metal Sp. z o. o.
Doradca Budowlany 24 Sp. z o.o.
Dramers S.A.
Dream Plus Sp. z o.o. Sp. k.
Dromost Sp z o. o.
Drozda Transport Sp. z o. o. Sp. k.
Drukpoznan.pl Łukasz Chęciński
Duni Poland Sp. z o.o.
dalpo Sp. z o. o.
e
EAST ADVISER
EASYSolar Sp. z o.o.
ECDM Architectes (emmanuel combarel Dominique marrec architectes)
ECO Kutno Sp. z o.o.
EDMAR Marek Pittner
EF Systemy Sp. z o.o.
EIFFAGE POLSKA BUDOWNICTWO S.A.
EK Elektrokabel FABRYKA KABLI Karolak i synowie s. j.
EKO- PŁYTA Sp. z o.o.
EKO-KONSULT Lidia Czech
EKOFLEX Sp. z o. o.
EKOLAB Sp. z o.o.
EKOLOGIA FAIR PLAY
EKOMECH Sp. z o.o.
EKOTOP
EL PAK Serwis Sp. z o.o.
EL-CAB Sp. z o.o.
ELEKTRIS Maciej Tomczyk
ELEKTRONIKA - AUTOMATYKA Inż. Piotr Pinczyński
ELTEL NETWORKS S. A.
EMAX SA
EMPLEX sp. z o.o.
ENEA Operator Sp. z o.o. ODDZIAŁ DYSTRYBUCJI POZNAŃ REJON DYSTRYBUCJI LESZNO
ENESCO Sp. z o.o. Sp. k.
EPM MANAGEMENT Sp. z o.o.
ERGIS-EUROFILMS S.A. Oddział w Wąbrzeźnie
ERP SYSTEM Sp. z o.o.
ES-SYSTEM Wilkasy Sp. z o.o. w Wilkasach
ESPORT SOLUTIONS Sp. z o.o.
EUROKLIMAT Sp. z o.o.
EWAM SYSTEM Mariusz Rychlik
EWAN Zakład Elektroniki Mikrokomputerowej Marian Zenker
Edica Sp. z o.o.
Ekspert Sp. z o.o.
Ela-compil Sp. z o.o.
Electric Sp. z o.o.
Elektro-Klim Sp. z o.o.
Elektrobudowa S.A. Oddział Spółki Rynek Dystrybucji Energii
Elektroma s.c.
Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o.
Elektroskandia Polska Sp. z o. o.
Elektrownie Wodne Słupsk Sp. z o.o.
Elmeko Warsztat Usługowo Produkcyjny
Emtel System sp. z o.o.
Enea Operator Sp. z o.o.
Enea Pomiary Sp z o.o.
Enea Serwis Sp. z o.o. (EP PUE ENERGOBUD LESZNO)
Energa Operator SA Oddział w Kaliszu
Energoprojekt - Warszawa S.A.
Envirotech Sp. z o.o.
Erbud S.A.
Espeo Software
Estrada Poznańska
Euro - Welding Krystian Kasprowicz
Eurocash S.A.
Exact Software Poland Sp. z o.o.
Exact Systems S.A.
Exide Technologies S.A.
Expo-Met Sp. z. o.o.
e-file Sp. z o.o. Sp.k.
eConsulting Sp. z o.o.
eVolpe Magdalena Ziębińska
eXant Software Polska Sp. z o.o.
euro-pegaz TRANSPORT Sp z o. o.
f
F.U. "Biurex" Michalski Paweł
FAMOT Pleszew Sp. z o.o.
FBM Avermann Sp. z o o.
FERREX Sp. z o.o.
FHF Technika Sp. z o. o.
FLA.PL
FORCOM Sp. z o.o.
FORT Polska sp. z o.o.
FRAM Sp.zo.o. Sp. k.
FUGO S.A.
FUWK - Konwektor Sp. z o.o.
Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o.
Fabryka Farb Kujawiak Sp. j.
Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A.
Fabryka Maszyn Spożywczych "Spomasz" Pleszew S.A.
Fabryka Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o.
Fabryka Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o.
Fabryka Wagonów Gniewczyna S.A.
Factory Games Sp. z o.o.
Fallwork" Sp. z o.o.
Familia s.c. - Przychodnia
Family of Brands LTD
Famplast Sp. z o.o. Sp.k.
Faurecia
Faurecia Gorzów S.A.
Fel-Opon Rod
FerrodoComputer Sp. z o.o.
Fibar Group Sp. z o.o.
Fides Services Sp. z o.o.
Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o.
Firma ADAMS Sp. z o.o.
Firma AMW Instalacje Sp. z o.o.
Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn Sp. j.
Firma Inżyniersko-Handlowa "ARIA-C" Wojciech Halkiewicz
Firma Turbo Tech
Firma Usługowa Marek Kowalski
Firma Usługowo - Handlowa "Kamil"
Fixemer Logistics GmbH
FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
Foliarex Sp. z o. o. w Słubicach
Fortis - Systemy Fasadowe Sp. z o.o.
Frame Home Sp. z o.o.
Free Volt Sp. z o.o.
Fresenius Polska Sp. z o.o. Wytwórnia Płynów Infuzyjnych w Kutnie
Fresh Logistics Polska sp. z o.o.
Front Architects
Fun & Fly Piotr Kopras
Fundacja Rozwoju Talentów
Fundacja Transatlantyk
g
GEFCO Polska Sp. z o.o.
GEKA Sp. J.
GELG sp. z o.o.
GERDES MC Sp. zo.o.
GIRDER Sp. z o. o.
GK-ELEKTRO Spółka z.o.o.
GMINA KOŁO
GOLDBECK Sp. z o.o.
GT Projekt Sp. z o.o. & CO Spółka komandytowa
GTO Communications Sp. z o.o.
GTS Grzegorz Stawiński
Gabinet Kosmetyczny DOROTA
Gastel Prefabrykacja S.A.
Geberit Produkcja Sp. z o.o.
General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Oddział w Poznaniu
Genero Barbara Bochenek
Genijusz Dominik Zalewski
Gerdes Sp. z o.o.
Gestamp Polska Sp. z o.o.
Getinge IC Production Poland Sp. z o.o.
Gibbins Architekten GmbH
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.
Global Traffic Systems Sp. z o.o.
GoClever Sp. z o.o.
Gonvarri Polska Sp. z o.o.
Good Food Products sp. z o.o.
Grausch i Grausch Maszyny Budowlane sp. z o.o.
Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z .o.o
Growag Sp. z o. o.
Grześkowiak Sp. J.
Guala Closures DGS Poland S.A. (DGS S.A.)
Guliwer Exchanges
Gulsparv Sp. z o.o.
h
H. CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.
H. Cegielski - ENERGOCENTRUM Sp. z o.o.
H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o. o.
H.Cegielski - Poznań S.A.
H2Optim Sp. z o.o. Sp. k.
HAL-KAZ sp. z o.o.
HAMMER Sp. z o.o.,Sady
HAWE Telekom Sp. z o. o.
HERBUD Sławomir Hercog
HFC Systems Sp. z o.o.
HJ Heinz Polska S.A. z siedzibą w Krobi
HOCHTIEF Polska Sp. z o.o.
HUTA SZKŁA "Sieraków" S.A.
HW AUTOMATICS Hubert Wiśniewski
HaCon Sp. z o.o.
Hamburger Recycling Sp. z o.o.
Harvest Sp. z o.o.
Hary Motors
Havi Logistics Sp. z o.o.
HeKaPlast Polska Sp. z o.o.
HellermannTyton Sp. z o.o.
Hermes Polska Sp.zo.o.
Hilding Anders Polska Sp.z o.o.
Hochland Polska Sp. z o.o.
Homag Machinery Środa Sp. z o.o.
Hoop Polska sp. z o.o.
Hotel Dorrian
Hydrowat Przedsiębiorstwo Robót Budowalnych i Melioracyjnych Kowalski Kazimierz
Hypertech Sp.zo.o.
i
IBP INSTALFITTINGS Sp. z o.o.
ICS Industrial Combustion Systems
ICT Poland Sp. z o.o.
IDIADA Automotive Technology S.A.
IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Oddział Fabryki West w Zbąszynku
IMA Polska Sprzedaż i Serwis Sp. z o.o.
IMC Engineering Poland Sp. z o.o.
IMPAQ Sp. z o.o.
IMSO Ki Sp. z o.o.
INOTECH
INSIDE - Systemy Grzewcze i Sanitarne Piotr Kramer
INSTALTECH Firma Ogólnobudowlana Józef Sławianowski
INTER CONSULT S.A.
IP SYSTEMS AUTOMATYKA Lech Ptaszyński Marek Baczyński s.c.
IP System Control Sp. z o.o.
IP Systems Automatyka Sp. z o.o.
IQS Sp. J.
IT SYSTEM Wojciech Krawczyk
IT. Integro sp. z o.o.
IT4B Sp. z o.o.
ITM Baza Poznańska Sp. z o.o.
ITea Sp. z o.o.
ITgenerator
Idea Bomb - Michał Augustyniak
Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy
ImerCon Sp. z o.o.
Impexmetal S.A. (Huta Aluminium Konin)
Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o.
Inea S.A.
Inelt Instalacje Elektryczne Sylwester Dolata
Info Project Marta Sawicka
Innovative Facility Managment Polska Sp. z o.o.
Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.
Inovamed Sp. z o.o.
Instal-Hand Piotr Socha
Instalacje HTS Sp. z o.o.
Instra Adam Michalak/ Intel-dom
Instytut Badań i Ekspertyz Naukowych "IBEN"
Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL
Instytut Chemii Biorganicznej PAN
Instytut Energetyki - Instytut Badawczy
Instytut Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk
Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników
Instytut Kolejnictwa z siedzibą w Warszawie
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Lotnictwa
Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu
Instytut Obróbki Plastycznej
Instytut Obróbki Plastycznej "RUTFORM" s.c.
Instytut Pojazdów Szynowych "TABOR"
Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Falentach
Instytut Włókien Naturalnych
Insys K. Bartkowski P. Czekała Sp. j.
Inteco Business Solutions sp. z o.o.
Integris Systemy IT
Inteligentne Instalacje Sp. z o.o.
Inter Groclin Auto S.A.
Inter Metal Sp. z o.o.
Inter-Consulting Marzena Dębczak-Biernacik
InterControls Juliusz Szul
Interlan
International Paper - Kwidzyn Sp. z o.o.
Internetowykantor.pl Czekalski, Olek, sp.j.
Intrex - Przedsiębiorstwo Handlu Zagraniczne i Informacji Techniczno-Handlowej
Inventory Solutions Sp. z o.o.
Investbud Konsorcjum Polska sp. z o.o.
Inwebit Sp. z o.o.
Itel - Instalacje Elektroenergetyczne i Techniczne
Izolbud Poland Sp. z o.o.
iCOMFORT
ika
infotelecom sp. z o.o.
j
J.P.C. EUROPE Sp.z o.o.
JENOX AKUMULATORY Sp. z o.o.
JJ Okna
JKL Computers Jerzy Kuśnierek
JOPPOL Sp. z o.o.
JOTKEL Sp. z o.o. Sp. k.
Jakon Sp. z o.o.
Jan Grad Sp. z o.o.
Janura Sp. z o.o.
Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A.
Jeremias sp. z o.o.
Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.
Jeven Sp. z o.o.
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Josera Polska Sp. z o.o.
k
KALASOFT Sp. z o.o.
KATALPA Roman Gądek
KEIPER Polska Sp. z o.o.
KFG Sp. z o.o.
KILARGO Sp. z o.o.
KINGSPAN ENVIRONMENTAL Sp. z o. o.
KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o.
KM PSP
KONSOLA LOGISTYCZNA Dawid Grochowy
KONSPOL-BIS
KONTRAPUNKT Pracownia Architektoniczna
KOS Elektro System Sp. z o.o.
KOSKA
KPI Retail Sp. z o.o.
KRISBUD Krzysztof Jędrzejczak OKNA, BRAMY, DRZWI, USŁUGI BUDOWLANE
KRISPOL
KRUKOWIAK Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Spółka z o.o.
KS "Kłodawa" S.A.
KUVERT POLSKA Sp. z o. o.
KWE-TECHNIKA ENERGETYCZNA SP. Z O.O.
Kanwod-Invest Zigniew Gumieniak
Karlik S.j.
Karolczak Telecom
Kiel Polska sp. z o.o.
Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.
Klub Sportowy Futsal Leszno
Koleje Dolnośląskie S.A.
Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.
Komat
Komatsu Poland Sp. z o.o.
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej z siedzibą w Grodzisku Wlkp.
Komet Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska S.A.
Komputronik S.A.
Konkurs - Najbardziej innowacyjne rozwiązanie dla budownictwa
Konstrukcje Stalowe HYŻYK Sp. z o.o.
Kontakt
Kopalnia Węgla Brunatnego "Konin" w Kleczewie spółka Akcyjna
Korporacja Inter-Aqua Sp. z o.o.
Kraspol s.c.
Kredyt Bank S.A.
Krysiak Sp. z o.o.
Ksero Japi s.c.
Kuehne+Nagel Sp. z o.o.
Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego
Kwant - Pracownia pomiarów promieniowania
Kwiecińscy Ośrodek Szkolenia
Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe "KOMBUS" Sp. z o.o.
l
LABORTEST s.c. Brzezińscy
LARS Andrzej Szymański
LAWOTECH Wojciech Ladwich
LG Electronics Mława Sp. z o.o.
LOB S.A.
LOGOS TRAVEL Marek Śliwka s.j.
LOXX Sp. z o.o.
LUKAS Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Mikulski
LUMO Technika Grzewcza Sp. zo.o.
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris SA
Lafarge Transport
Larum Mariusz Sanewski
Legimi Sp. z o.o.
Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o.
Leśny Bank Genów Kostrzyca
LindnerHouse Biuro Projektowe Piotr Lindner
Link Sp. z o.o.
Lisner Sp. z o.o.
Litex ZPH Stanisław Litwin
Llidero Sp. z o.o.
Locotranssped Sp. z o.o.
Logistyka Gomez Sp z.o.o.
Logit T. J. Kowalewski i Wspólnicy Sp.j.
Logwin Solutions Poland Sp. z o.o.
Lonar Sp. z o.o.
Lubuskie Fabryki Mebli S.A.
Lumag Sp. z o.o.
Luvena S.A.
m
M-IT Anna Jaruszewska
M40 Przemysław Marciniak
MAHLE Polska Sp. z o.o.
MARUX
MATERIAŁY BUDOWLANE „WESOŁEK” Sp. z o.o.
MBN Bau AG
ME-FA International Sp. z o.o.
MECHANIKA MASZYN "MECH MASZ" mgr inż. Henryk Szczeciński
MEDIART
MEGA-TRANS Artur Wasiak
MERX Polska Sp. z o.o.
METLABOR Henryk Kapciński
MG Software Sławomir Wojciechowski
MIKROMA S.A.
MIROX Sp. z o.o.
MOL Sp. z o.o.
MOOV P. Majewski, A. Dutka Sp.j.
MOSTY Poznań Sp. z o.o.
MS BIURO PROJEKTOWE Michał Sroka
MULTI DOM EKO Sławomir Winter
Mahle Behr Ostrów Wlkp. Sp. z o.o.
Makro Cash and Carry Polska S.A.
Malter - Beata Małuszek
Mandersloot Polska Sp. z o.o.
Marcelin Management Sp. z o.o.
Marfigs
Margostal-Rewolińscy Spółka jawna
Maroszek Adam
Maverick Marcin Pietrucha
Małkowski - Martech S.A.
Mały Inżynier Ewa Bednarek
Mebel Logistic Sp. z o.o.
Mechanika Elektronika Sterowanie Automatyka "MESA"
Med-Polonia Sp. z o.o.
Medical Partner Sp. z o.o.
Mediporta Sp. z o.o.
Mega - Pol - Trans
Melchior
Mentor Graphics Polska Sp. z o.o.
Merazet S.A.
Mercury Engineering Polska Sp. z o.o.
Meridian's sp. z o.o.
Metpol Sp. z o.o.
Metrolog Sp. z o.o.
Meyer Tool Poland Sp. z o.o.
MiSERWIS Michał Sergot
Miejskie Przedsibiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lesznie
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Inowrocławiu
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o.
Milado Kamla Wrocińska
MindsEater Sp. z o.o.
Miranda Spółka z o.o.
Misztransstan Stanisław Lewiński
Mitsubishi Electric Europe B.V. Oddział w Polsce
Międzygminny Związek Wodociągów i Kanalzacji w Strzelcach Wielkich
Modertrans Spółka z o.o.
Molewski Sp. z o.o.
Mondelez
Mondi Poznań Sp. z o. o.
Mondi Świecie S.A.
Money Expert S.A.
Monitoruj.pl Paweł Jóźwik
Mostostal Słupca Sp z o. o. s.j.
Mostostal Warszawa S.A.
Mott MacDonald Polska Sp. z o.o.
Mróz S.A.
Multimedia Polska S.A.
Mysak Group Sp. z o.o.
mFinder Sp. z o.o.
mgr Ewelina Owczarkowska
more7 Polska Sp. z o.o.
n
NAVIKON SRY Sp. z o.o.
NB Polska Sp. z o.o.
NDI S.A.
NERO
NETGURU Sp. z o.o.
NOEMIS Jakub Chudobiecki
NORDENIA POLSKA POZNAŃ Sp. z o.o.
NOVA Sp. z o.o.
NOVA TRADING S.A.
NOWA MB
NOWAK PHU
Nagel Polska Sp. z o.o.
Names de BVBA RYCKEBOER AUTOMATION & SECURITY
Nasycalnia Podkładów S.A>
Navic Engineering Polska Sp. z o.o.
Normand Sp. z o.o.
Novol Sp. z o.o.
Nowbud sp. z o.o.
Nowoczesna Technika Instalacyjna
Nuovo Pignone S.R.L
Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.
nSense Polska S.A./F-Secure
o
O-I Produkcja Polska S.A.
O.K. Medical Systems Sp. z o.o. Sp. komandytoc
OEG Sp. z o.o. Sp. k.
OFLOR Sp. z o.o.
OHL S.A. Oddział w Polsce
OLPP Sp. z o.o.
OPAKMET Sp. z o.o. Sp.k.
OPEN NEXUS
OPENDOOR Sp. z o.o.
OPTYK-KA Katarzyna Brandt
Ochrona Osób i Mienia KOMANDOS 1
Odiut Automex Sp. z o.o.
Odlewnia Żeliwa "DRAWSKI" S.A.
Odlewnia Żeliwa "Śrem" S.A.
Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o.
Oferta kursu AUTOCAD
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Wolsztynie
Okręgowy Urząd Miar
OmegaLab Bartosz Bursa
Omni3D Sp. z o.o.
Opoczno I Sp. z o.o.
Orange Polska S.A.
OrderSoft Sp. z o.o.
Orzechowskie Zakłady Przemysłu Sklejek
Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o.
Ozen Sp. z o.o.
Ośrodek Nowoczesnych Technik Zarządzania
Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy PARAGRAF inż. Jarosław Łucka
p
P&P CITO Sp. z o.o.
P.H. Agroma S.A. w Poznaniu
P.H.P.U "BRAFORM" Adam Brańka
P.H.U. Al-trans Mariusz Szarek
P.H.U.T. Henryk Łysy
P.P.H. WObit E.K.J.Ober S.C.
P.P.H.U "A-LIMA-BIS" SP. Z O.O.
P.P.H.U. "TOJO" s.c. Tomasz Dolczewski & Joanna Latosińska
P.P.H.U. Timmson
P.P.H.U. Zenex Zenon Krawczyk
P.T.H. Fresh Cargo
P.T.H.U. Hydro-Marko Maria Pluta
P.U.P.H "Izotrans"
P.W. EBUD - Przemysłówka Sp. z o.o.
P.W. Lanko Andrzej Langowski
P.W. Sezam Sp. z o.o.
P.W. Vera
P.W. WINTER Sp. z o. o.
PAIP ALTECH Sp. z o.o.
PAPIERY POWLEKANE PASACO Sp. z o.o.
PAROC Polska Sp. z o.o.
PAS Polska Sp. z o.o.
PBG Avatia Sp. z o.o.
PBG S.A.
PBG Technologia Sp. z o.o.
PBU INTERBUD-WEST Sp. z o. o.
PCSoft Systemy Teleinformatyczne Jan Witko
PCkomp Mirosław Mrotek
PERSONA Biuro Usług i Szkoleń Personalnych Adam Jakubowski
PF Logo Express Sp. z o.o.
PGB HR
PGB Human Resources Sp. z o.o.
PGF Cefarm-Poznań Sp. z o.o.
PGNiG SA. w Warszawie
PH Majus
PHE Nowa France
PHT Bespol Sp z o. o.
PHU "Kaletka" Sp. J.
PHU "ONFI" Usługi , Doradztwo, Szkolenia BHP Maciej Szudera
PHU Art-Klim-Plus SC Leśniewski & Ban
PHU FRETLESS Łukasz Łagoda
PHU ISOL s.c.
PHU Infomax
PHU Intro Magdalena Kożańska
PHU Jokes-BHP Jolanta Pawlicka
PHU Shop Maciej Czyżak
PHU Zamel Jerzy Zamelski
PJP VENDING Piotr Spychalski
PKOB WEGNER Sp. z o.o.
PKP CARGO S.A. Wielkopolski Zakład Spółki
PKP CARGO TABOR-Ostrów Wielkopolski
PKP Intercity S.A. Zakład Zachodni
PKP Linie Hutnicze Szerokotorowe Sp. z o.o.
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Gdyni
PLASTWIL Sp. z o.o.
POLLENA Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Sp. z o.o.
POMIMEX Stal Sp. z o.o.
PORR (Polska) S.A.
PORR Polska Construction S.A.
POSBAU SA Budownictwo Uprzemysłowione
POSTER Zakład Automatyzacji dr inż. Tadeusz Cieśliński, mgr inż. Stanisław Nowicki
POZ BRUK Sp. z o.o. Sp.j.
PP-UIH Agrobex Sp. z o. o.
PPH GO BEST
PPHU "Mirage"
PPHU Józ-Poland Józefowski Antoni
PPHU Konstal s.c.
PPHU MARKO Marek Izydor
PPHU MS Tworzywa dla domu Bartosz Majchrzak
PPHU Max-Pol
PPHU PLANDEX S.C.
PPSKIZ TRANSMEBLE POZNAŃ Sp. z o.o.
PPUH "DELTA-MAX"
PPUH AUTOPART JACEK BĄK SP. Z O.O.
PPUH Okno Nowe S.J.
PRIME Witold Skrzypczak
PROFIMAT Patryk Łowigus
PROFIm Sp. z o.o.
PROMAG S.A.
PROMAG-MS Sp. z o.o.
PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TURBO" inż. Józef Rutecki
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-WYKONAWCZE "POLISYSTEM" - Mirosław Kubiak
PSI Produkty i Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
PTK Centertel Sp. z o.o.
PUH Budnex Sp. z o.o.
PW AMIGO Rafał Ratajczak
PZ Wentmar
PZZ Herbapol S.A.
Paakoo Polska
Pankration
Panopa Logistic Polska Sp. z o.o.
Pekabex BET S.A.
Perfect One Paweł Śledziński
Pestki Studio Martyna Cieśla
Pfeifer & Langen Glinojeck Spółka Akcyjna
Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o.
Philips Lighting Poland S.A.
Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.
Phytopharm Klęka S.A.
Plastic Omnium Auto Sp. z o.o.
Plastique
Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
Pol - Strautmann
Polbiotech Laboratorium
Pollcom Collection
Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA
Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu
Pompax Sp. z o.o.
Ponetex Logistics Sp. z o.o.
Porsche Inter Auto Polska
Port Lotniczy Poznań - Ławica sp. z o.o.
Postęp Sp. z o.o.
Power Engineering S..A.
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Koninie
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Maria Kaczmarek
Pracownia Krzysztof Gajewski
Pracownia Projektowa Wojciech Kolesiński
Pracownia Projektów Budowlanych mgr inż. Henryk Ciesielski
Pracownia Projektów i Usług Budowlanych mgr inż. Mirosława Witczak
Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o.
PrimeSoft Polska Sp. z o.o.
Pro-Con Invest
Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. sp. k.
Profi m
Profile VOX Sp. z o.o.
Progmate Sp. z o.o.
Programa.pl
Projekt Malecha Tomasz
Projektowanie i Nadzór Budowlany Andrzej Jęczmionka
Prosource Sp. z o.o. S.K.
Protego Zbigniew Wiecheć
Proton Tomasz Burdziński
Prowadzenie kursów językowych oraz szkoleń
Prywatne Biuro Projektów w Jarocinie inż. Zenon Sierszuła
Przedsibiorstwo Handlowo Usługowe Kandela
Przedsibiorstwo Produkcyjno-Handlowe S. i A. "Pietrucha"
Przedsiebiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych EL PAK Sp. z o.o.
Przedsiebiorstwo Systemów Automatyki Zapis - Hardware Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlane "MAR-DOM" Marian Marcinkowski
Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlane EKONBUD-FADOM L.E. Jarząbek Sp. j.
Przedsiębiorstwo Budowlane PEBEROL Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe MARZYŃSKI
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp.zo.o.
Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej "Alplast" inż. Leszek Gray
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Krotoszynie
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku
Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. (Fabryka Światła)
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe DOM-MUS Sp.z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Maciej Łatka
Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Pofam-Poznań Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek "AIRPOL" Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe PROTYM Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe ADOB Sp. z o.o. Sp.k.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MAGIK" Piotr Domagała
Przedsiębiorstwo Robót Mostowych MOSTY ŁÓDŹ S.A.
Przedsiębiorstwo Robót Remontowych Energorem Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych "MAX-REM" Sp. z o.o. Sp. k.
Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne "ELTUR-SERWIS" sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
Przedsiębiorstwo WENO
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Celmol" Sławomir Moliński, Jacek Celebański Sp. J.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Waldapol" Dariusz Walawko
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Haniewicz
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gnieźnie
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Koninie
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Wrześni
Przedsiębiorstwo Zabezpieczeń Antykorozyjnych Corrstop Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo inżynieryjno - budowlane Infra Sp. z o.o.
Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych
Przybył Ryszard PBS "Dit"
piTERN Sp. z o.o.
r
RABEN Polska Sp. z o.o.
RAION Automatyka Mateusz Bąk
RAIS Narzędzia Mocujące Grzegorz Rais
RBB-STAL S.A.
RCI Sp. z o.o.
REHAU Sp.z o.o.
REKPI Eugeniusz Chudziński
RJ Ogrody Roman Juszczyk
ROBOTIS
ROLNIK Grajewski i Kaczmarek Sp. J.
RPC - Bebo Polska Sp. z o.o.
RSQ Technologies Sp. z o.o.
RYSKA Ryszard Kaźmierczak
Raben Logistics Polska Sp. z o.o.
Raben Transport Sp.z o.o.
Radio Express Trans - Piotr Wojciechowski
Redexperts sp. z o.o.
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu Zarząd Zlewni Noteci z siedzibą w Bydgoszczy
Reka Rubber Polska Sp. z o.o.
Remmers Polska Sp. z.o.o.
Remompap Sp. z o.o.
Rexam Szkło Gostyń S.A.
Rising Ideas Innowacyjne Systemy Inżynierskie dr inż. Maciej OBST
Riwal Sp. z o.o.
Rob - Tech Adrian Stern
Roche Polska Sp. z o.o.
Rodi Gospodarstwo Ogrodniczo-Przetwórcze
Rohlig (Poland) Sp. z.o.o.
Rolf Sp. z o.o.
Ronar Sp. z o.o.
Rowitex Sp z o. o.
Ruukki Polska Sp. z o.o.
Rywal-RHC Sp. z o.o.
s
S. I. "Przyjaźń"
SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z o.o.
SAPA Aluminium Sp. z o.o.
SCHELLING POLSKA Obrabiarki do Drewna Sp. z o.o.
SCHENKER Sp. z o.o. Oddział Poznań
SCHOMBURG POLSKA Sp. z o.o.
SCHULZ INFOPROD Sp.z o.o.
SD Projekt s.c.
SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.
SECO/WARWICK S.A.
SIKA POLAND Sp. z o.o.
SIMA Projektowanie instalacji sanitarnych Jacek Sikora
SIMERPOLMET Group Sp. z o.o.
SIMET S.A.
SINTUR Sp. z o. o. Zakład Pracy Chronionej
SITCOM Rafał Woźny
SKF Polska S.A.
SMG Solutions Sp. z o.o.
SONTRONIC Sp. z o.o.
SPIE Polska Sp. z o. o.
SPIN S.A.
SPRINT LOGISTYKA S.A.
SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
STALMAX Sp. j. I. Fituch, M. Szymański, R. Starczewski, G. Pajączkowski
STEELTECH Sp. z o.o.
STEICO Sp. z o.o.
STOCKMEIER CHEMIA
STOL - DREW Dariusz Sowa
STOL-ART S.C.
STOMIL Sp. z o.o./Alligator
STUDIO ASTROPSYCHOLOGII JANUSZ NAWROCKI
STX Next Sp. z o.o.
SUMIKA ELECTRONIC MATERIALS Poland Sp. z o.o.
SUN GARDEN Sp. z o.o.
SURDRAMET Sp. z o.o.
SYSTHERM CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA Sp. z o.o.
SYSTHERM Danuta Gazińska s.j.
SZÓSTKA ART-BUD INVEST Sp. z o.o. sp. k.
Safege Oddział w Polsce
Saint Gobain Abrasives i w imieniu wszystkich spółek Saint Gobain w Polsce
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie
Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Poland R&D Center
Schattdecor Sp. z o.o.
Schenker Sp. z o. o. Oddział Konin
Schuko Polska Sp. z o.o.
Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o.
Seco/Warwick Europe S.A.
Selgros Sp. z o.o.
Serwis AKPiA Roman Długi
SevenComp Marcin Indrzejczak
Sezam-Śrem
Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.
Shimano Polska Bicycle Parts Sp. z o.o.
Sii Sp. z o.o.
Siliton Sp. z o.o.
Sipo Ltd. O.P.S.A.
Sitech Sp. z o.o.
Siódemka Art-Bud Invest sp. z o.o. sp.k.
Skanska S.A.
Sky Innovation Mariusz Bocian, Michał Alzao s.c.
Sky Share Services Sp. z o.o.
Smashing Project Bartosz Langa
Smurfit Kappa Polska Spółka z o.o. Oddział w Koninie
So-cool
Solaris Bus & Coach Sp. z o.o.
Solaris Tram Sp. z o.o.
Solid Logistics Sp. z o. o.
Solverin s.c.
Sonalake sp. z o.o. (dawny Verax)
Sparkon - Pracownia Projektowa s.c.
Spartherm sp. z o.o.
Specjalistyczne Gospodarstwo Drobiarskie Andrzej Borowski
Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kotłowni i Instalacji Przemysłowych ENERGO-SPAW
Specjalistyczny Wojskowy Ośrodek Metrologii
Spinko Sp. z o.o.
Spomasz-Wronki Spółka z o.o.
Sprawdź się, biorąc udział w wyzwaniu firmy Michelin!
Sprivent Sp. z o.o. sp. k.
Spółdzielnia Inwalidów "Wiosna Ludów"
Spółdzielnia Mieszkaniowa "TĘCZA" w Turku
Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA O/Kościan
Spółdzielnia Mleczarska w Żurominie
Spółdzielnia Pracy Elektroniki i Informatyki ETA
Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych
Spółki Signal Group
Stacja Kontroli Pojadów Bogdan Tomaszewski
Stacja Kontroli Pojazdów w Jesieniu
Stadtraum Polska sp. z o.o.
Stalhandel Robert Kwinto
Stanluks Sp. z o.o.
Starostwo Powiatowe we Wrześni
Status-C Joanna Flieger
Steelpress Sp. z o.o.
Steico spółka z o.o.
Stolarstwo Meblowe
Stopango sp. z o.o.
Stowarzyszenie Wielkopolski Dom Pasywny
Strabag sp. z o.o.
Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.
Student-Service MARKOP Sp. z o.o.
Studentwerk Frankfurt (Oder)
Studio ADS Sp. z o.o.
Suncode s.c.
Sygnity S.A.
SysTell S.C.
System Point Sp. z o.o.
Szkolenia firmy Autodesk BUDIKOM
Szkoła Jezykowa A+
Szpot Sp. z o. o.
Szybka Pożyczka Polska Sp. z o.o.
Sąd Apelacyjny w Poznaniu
t
T. Print
TARKETT-POLSKA Sp. z o.o.
TASKOPROJEKT Sp. z o.o.
TECHTRANS Spółka z o.o.
TEL-STER Sp. z o. o.
TELE-COM Sp. z o.o.
TELE-FONIKA KABLE S.A. Zakład Bydgoszcz
TERG S.A.
TFP-Grafika Sp.zo.o.
TI POLAND Sp. z o. o.
TIME S.A.
TIP-TOPOL Sp. z o. o.
TKT Engineering Sp. z o.o.
TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o.
TODO Sp. z o.o.
TOMBUD Paweł Jeziorski
TOMBUD Robert Tomkowiak
TONTOR
TOYOTA MOTOR POLAND COMPANY LIMITED Sp. z o.o.
TPV Displays Polska Sp. z o. o.
TRANS-CONT COVERMAT
TRANS-GAZ Stacja Obsługi Samochodów Sp. z o.o.
TRANS-SPED Piotr Grabowski
TRANSPOL Gerard Matuszewski
TRANSPOST S.A.
TRASKO-STAL Sp. z o.o.
TREPKO Sp. z o.o.
TRIM-tech Tryjanowski Ratajczak Mazurkiewicz Sp. j.
TROPOIL P.U.H.
TROTON Sp. z o.o.
TSLogistic Tomasz Sawicki
TSP Instytut Sp. z o.o.
TULE Sp. z o.o.
TVP S.A. w Warszawie Oddział w Poznaniu
Talex SA
Tebodin Poland Sp. z o.o.
Techland Sp. z o.o.
Technika Spawalnicza
Telekomunikacja Polska S.A.
Terlan Sp. z o.o.
The Rootz
Thermotronic Sp. z o.o.
Thule Sp. z o.o.
Tooling Technics Sp. z o.o.
Top Farms Agro Sp. z o.o.
Top Farms Wielkopolska Sp. z o.o.
Torpol S.A.
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Kościanie
Transition Technologies S.A.
Translocus
Transport Ciężarowy i Spedycja Krzysztof Perz, Zbigniew Orzechowski
Trio Line Polska Sp. z o.o.
TurboTech
Tyre24.pl
trabendo s.c.
u
U.T.P. Frątczak
UAM Wydział Biologii
ULMA Construccion Polska S.A.
UNIBEP S.A.
UNIMETAL Sp. z o.o.
Ubezpieczenie NNW - tylko do 7 grudnia (aktualizacja)
Unilever Polska S.A.
Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków w Bydgoszczy
Unimetal Sp. z o. o.
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Upgreat Systemy Komputerowe Sp. z o.o.
Urząd Gminy Dopiewo
Urząd Gminy i Miasta w Rychwale
Urząd Gminy w Czerminie
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Urząd Miasta Leszna
Urząd Miasta Poznania
Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Urząd Transportu Kolejowego
Urzęd Miejski w Zagórowie
Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kurzawiński
Usługi Projektowe Jacek Brochocki
Usługowo- handlowa Lechosław Kuciak
w
WEBWIZARDS Waldemar Krankiewicz
WGG Stal Rafał Burdajewicz
WIEPOFAMA S.A.
WIKA Polska S.A.
WIKER Marek Kamoś
WILDFIRE S.C. "Gadomski Semma Witkowski"
WINUEL SA R. Północ
WIZJA Sp. z o.o.
WJ AUTO Jarosław Starosta
WOWWOOD Adam Szymański
WZN Wielkopolscy Zarządcy Nieruchomości Sp z o. o.
Walbet A.D.K. Walkowiak Sp. j.
Warsztat Lotniczy TZL Henryk Wicki
Wavin-Metalplast-Buk Sp. z o.o.
Way to Go Sp. z o.o. sp. k.
Werner Kenkel Sp. z o.o.
Wessling Polska Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu, z siedzibą w Krakowie
Wheelabrator Schlick
Widzialni.pl Sp. z o.o. Sp. k.
Wielkopolska Agencja Zarządzania Energią z siedzibą w Poznaniu
Wielkopolska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Wielkopolski Instytut Jakości Sp. z o.o.
Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych
Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o.
Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. zo.o. Sp. k.
Wikia Sp. z o.o.
Wikoma MiUP
Windtel Sp. z o.o.
Wodgaz LEŚNIAK Wojciech Leśniak
Wodociągi Kościańskie Sp. z o.o.
Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.
Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.
Wyborowa S.A.
Wytwórnia Pasz LIRA
v
VERS Sp. z o.o.
VERTIGO GREEN ENERGY Sp. z o.o. Sp. k.
VIENTOS Ewa Łuczak
VML Sp. z o.o. Sp.k.
VNH Fabryka Grzejników
VOLKSWAGEN Motor Polska Sp. z o.o.
Vaka Software Sp. z o.o.
Vaxell Sp. z o.o.
Ventus Communications sp. z o.o.
Veolia Energia Polska S.A.
Veolia Energia Poznań ZEC S.A.
Vestas Poland Sp. z o.o.
Via Polonia sp. z o.o.
Vialis Polska Sp. z o.o.
Victoria Cymes Sp. z o.o.
Vigran Iwański Kryger Stasikowski Spółka Jawna
Villa Sp. z o.o.
Vision Polska Sp. z o.o.
Vitro-Plus s.c.
Voessing Polska sp. z o.o.
Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
y
YES Biżuteria Sp. z o.o.
YORK Sp. z o.o.
z
Z.P.H. ELEKS Sp. z o.o.
Z.P.H.U. „MAT-BUD” Zakład Ogólnobudowlany Piotr Mickiewicz
Z.U.H. EL-KOM Napierała Jan
ZAKŁAD MURARSKI Marek Topolewski
ZAKŁAD PROJEKTOWANIA mgr inż arch. Piotr Brychcy
ZAP Mikroster s.c.
ZAP-Robotyka Sp. z o.o.
ZDOBĄDŹ GRANT NA PROJEKT STUDENCKI W PROGRAMIE KPMG IDEAS LOADING
ZDP Alfons Śledź
ZOBAL Zakład Obróbki Aluminium
ZORBA - M. Zaremba Sp.J.
ZPHU Piotr Wutkowski
ZPM BIEGUN Sp. z o.o. sp.k.
ZPMB PROMAX Sp. z o.o.
ZPUH Komfort
ZPUH Techmex
ZUH Entermo Henryk Rosada
ZWch Stilon S.A.
Zakład Brązowniczy K. Bieliński H.Holas
Zakład Budowlany BUD-BET Hieronim Moczydłowski
Zakład Cukierniczy "ELWA"
Zakład Diagnostyki Pojazdów Bosch-Service
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku Zespół Warsztatów Szkoleniowych Nr 2
Zakład Elektroinstalacyjny Jan Trojanowski
Zakład Elektroniczny "ATROM"
Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej
Zakład Energetyczny Płock - Centrum Techniki Energetycznej Sp. z o.o.
Zakład Energoelektryczny "Energo-Stil"
Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu
Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Zakład Handlowo - Usługowy "Przybyła"
Zakład Instalacji i Pomiarów Elektrycznych "INSTALATOR" Paweł Jabłoński
Zakład Instalacyjno - Budowlany A.R.-BUD Sp. j. Ryszard Perka, Andrzej Sapiński
Zakład Inwestycji Budownictwa Ogólnego
Zakład Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o.
Zakład Mechaniczny Jerzy Robak
Zakład Mięsny "Smoliński" Zbigniew Smoliński i Wspólnicy Sp.j.
Zakład Nagrobkowy Katarzyna Bielicka - Szerszeń
Zakład Napraw i Budowy Sprzętu Latającego i Pływającego "Yalo" Krzysztof Pazura
Zakład Ogólnobudowlany Sylwester Worona
Zakład Produkcji Drzewnej "KAMI" S.j.
Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych ELSTER H. Czerniak P. Jankowiak R. Pogłodziński sp. j.
Zakład Projektowania Technologii i Automatyki "PRO ZAP" Sp. z o.o.
Zakład Robót Komunikacyjnych - DOM w Poznaniu Sp. z o.o.
Zakład Rolniczo-Przemysłowy Farmutil HS S.A.
Zakład Rzemieślniczy Instalatorstwo Sanitarne Ogrzewania i Gaz Jacek Świątek
Zakład Usług Fotochemicznych
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Dopiewie
Zakład Usług Komunikacyjnych "ROKBUS" Sp. z o.o.
Zakład Usług Technicznych "KLIMAX" Sp. z o.o.
Zakład Usługowy Lech Nowacki
Zakład Ślusarsko-Kotlarski Zdzisław Dziubarczyk
Zakłady Chemiczne "Police" S.A.
Zakłady Chemiczne LUBOŃ sp. z o.o.
Zakłady Mechaniczne Kazimieruk
Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy Sp. z o.o.
Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile Zetpezet Sp. z o.o.
Zakłady Tłuszczowe "Kruszwica" S.A.
Zarząd Dróg Miejskich
Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu
Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.
Zobacz, co dla Ciebie mamy
Zortrax Sp. z o.o.
Związek Międzygminnny GOAP
x
Xnet Communications Polska Sp. z o. o.
Na mocy art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, że:
  1. Administratorem danych jest Politechnika Poznańska, pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5, 60-965 Poznań, dane kontaktowe: e-mail: biuro.rektora@put.poznan.pl, telefon: +48 61 665 3639.
  2. Administrator danych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Pana Piotra Otomańskiego, e-mail: iod@put.poznan.pl.
  3. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji kandydatów na studia. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie prawnej: art. 169 ust. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym, § 4 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 września 2016 r. w sprawie dokumentacji przebiegu studiów w związku z art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
  4. Dane kandydatów przyjętych na studia będą przetwarzane w celu realizacji procesu kształcenia i przechowywane przez okres 50 lat (§ 4.2 rozporządzenia w sprawie dokumentacji przebiegu studiów). Kopie dokumentów kandydatów nieprzyjętych na pierwszy rok studiów będą przechowywane przez 6 miesięcy (§ 19.2 rozporządzenia w sprawie dokumentacji przebiegu studiów).
  5. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania. Każda osoba ma prawo do żądania od administratora danych ograniczenia przetwarzania danych. Osobom, których dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, tak jak w tym przypadku, nie przysługuje prawo do przenoszenia danych, ani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Zestawienie przetwarzanych danych jest prezentowane w systemie rekrutacyjnym po zalogowaniu się użytkownika. Każda osoba ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Podanie danych osobowych jest wymagane do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest wymagane na podstawie wymienionych wyżej aktów prawnych. Nieudostępnienie danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w rekrutacji.
  7. W oparciu o przechowywane dane osobowe nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje.
Witryna Centrum Praktyk i Karier przechowuje lokalnie informacje w plikach cookies w celu zapamiętania uwierzytelnionej sesji użytkownika oraz zbierania informacji statystycznych o sposobie korzystania ze stron internetowych. Jeżeli nie chcesz, aby system rekrutacyjny umieszczał te informacje lokalnie w postaci ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki.